Kronika

Korçë/ Babai dhe e bija 6 vjeçe përplasen për vdekje në trotuar


               Publikuar në : 18:12 - 08/11/18 |
mapo.al

Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar për “BalkanWeb” gazetarja Lorena Kodra.


Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar.

Atë e bijë kanë gjetur vdekjen në një prej rrugëve në afërsi të Unazës së qytetit.

Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P. Hoxha, 6 vjeçe, u goditën nga automjeti pasi drejtuesi i njërit prej tyre humbi kontrollin e mjetit.

Ndërkohë në polici janë shoqëruar Lorenc Pallashi dhe Petrit Kupe.foto galeri foto galeri foto galeri


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas