Kronika, Kryesore

Korçë/ Babai dhe e bija 6 vjeçe përplasen për vdekje në trotuar

Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar për “BalkanWeb” gazetarja Lorena Kodra.

Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar.Atë e bijë kanë gjetur vdekjen në një prej rrugëve në afërsi të Unazës së qytetit.

Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P. Hoxha, 6 vjeçe, u goditën nga automjeti pasi drejtuesi i njërit prej tyre humbi kontrollin e mjetit.

Ndërkohë në polici janë shoqëruar Lorenc Pallashi dhe Petrit Kupe.foto galeri foto galeri foto galeri

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas