ShowBiz

Konfirmohet shtatzënia e moderatores, e rrumbullakosur drejt altarit


               Publikuar në : 09:14 - 25/05/18 |
mapo.al

Jona Spahiu është vënë në qendër të medias prej kohësh për dyshimet mbi një shtatzëni të mundshme, gjë të cilën nuk e ka konfirmuar.


Sipas Dojna Memës dhe Kelvi Kadillit të ‘Pop Culture’, ajo është 4 muajshe shtatzënë dhe fëmijën do ta sjellë në jetë në SHBA si disa nga personazhet e tjerë të njohur.

Ditën e djeshme vetë moderatorja prezantoi ftesat e dasmës duke qartësuar njëherë e mirë që dasma do të bëhet shumë shpejt.

Jona dhe partneri i saj Frenkli pas disa vitesh lidhje kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë më 10 qershor. Ceremonia do jetë private dhe pa të ftuar VIP, kanë treguar moderatorët e ‘Pop Culture’.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas