ShowBiz

Komentuesja e dëshpëruar akuza Aurela Hoxhës, modelja thumbon keq me përgjigjen…


               Publikuar në : 14:30 - 08/08/18 |
mapo.al

Edhe modelja shqiptare Aurola Hoxha ka rënë pre e akuzave se është pëdoruese e Photoshop.


Ajo ka publikuar një foto në bikini ku duket sensuale dhe mjaft trendy. Por komentuesit nuk i kanë kursyer akuzat ndaj saj. Aurela nuk ka qëndruar aspak indiferente.

“Hë pra, me demek mi motër ca të bëjmë…se edhe në tv, edhe në rrugë, kudo ku dal me photoshop. Nora edhe ti me demek, si e zgjuar, pushime të bukura e dashur”.

Prej Kohqsh Aurela është zvendosur në Spanjë duke iu dedikuar një linje të re rroba banjosh të dizenjuar nga vetë ajo.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas