fbpx

Aktualitet

Komentuesit i ankohen për taksën e Rrugës së Kombit, Rama i përshëndet me këtë video

               Publikuar në : 12:26 - 25/03/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën duke postuar një video në FB.


“Mirëmëngjes dhe me këto pamje fantastike të Manastirit të Mesopotamit, për të cilin është përfunduar projekti për ndërhyrjet e nevojshme mbrojtëse dhe puna nis së shpejti, ju uroj një të dielë të qetë,” shkruan Rama.Por komentuesit e shumtë duken më të shqetësuar për taksën e re të Rrugës së Kombit dhe përmbytjet në Shkodër.Etiketa: , , , ,

Pas