Kronika

Kokainë në palestër, arrestohet 43-vjeçari në Berat


               Publikuar në : 11:13 - 25/07/18 |
mapo.al

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi në ambientet e palestrës së tij është gjetur një sasi e vogël kokaine.


Policia bën të ditur se në pranga është vënë shtetasi Armando Lajthia, 43 vjeç, banues në lagjen “30 Vjetori”, Berat.

Sipas policisë arrestimi i tij u bë pasi nga kontrolli i ushtruar në ambjentet e palestrës së tij iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi e vogël lënde narkotike e dyshuar kokainë dhe një peshore elektronike.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas