ShowBiz

Kohë pa e parë Elsa Lilën? Këngëtarja shfaqet më në fund


               Publikuar në : 20:37 - 17/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për publikun shqiptar.


Por, nga një foto e postuar së fundi në rrjetet sociale, është zbuluar edhe lidhja e saj me avokati e njohur, Saimir Vishaj.

Për të gjithë ju që nuk e dini, Vishaj është daja i këngëtares së njohur.

Sot, ai ka publikuar një foto me Lilën ku shihen të përqafuar.

“I lumtur me mbesën,“-shkruan avokati.

Këngëtarja shfaqet në një formë shumë të mirë fizike, me flokët e zgjatur dhe e nxirë nga plazhi.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas