ShowBiz

Klea Huta pozon ‘ujë e sapun’, më e bukur nuk mund të dukej

Moderatorja e njohur ka mahnitur me bukurinë e saj.


Bëhet fjalë për Klea Hutën e cila  ka ndarë në rrjetet e saj sociale një foto ku është shfaqur pa pikë grimi. Pamja të lënë pa fjalë .

Gjithmonë Klea është kujdesur të shfaqet sa më e thjeshtë dhe natyrale në postimet e saj. Kohët e fundit ajo është përfolur për një largim të mundshëm nga TV Klan drejt Top Channel.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas