ShowBiz

Klea Huta pozon ‘ujë e sapun’, më e bukur nuk mund të dukej


               Publikuar në : 15:34 - 02/05/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur ka mahnitur me bukurinë e saj.


Bëhet fjalë për Klea Hutën e cila  ka ndarë në rrjetet e saj sociale një foto ku është shfaqur pa pikë grimi. Pamja të lënë pa fjalë .

Gjithmonë Klea është kujdesur të shfaqet sa më e thjeshtë dhe natyrale në postimet e saj. Kohët e fundit ajo është përfolur për një largim të mundshëm nga TV Klan drejt Top Channel.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas