ShowBiz

Klea Huta e dashuruar bën postimin më romantik dhe të ëmbël që keni lexuar

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit.

Çifti me anë të postimeve të tyre në Instagram kanë treguar se po kalojnë  momente relaksuese në Los Angeles.Ato duken më të dashuruar se kurrë dhe këtë e ka treguar moderatorja në një video në Instastory.

Ata kishin shkuar në një restorant sushi për të darkuar e teksa ka filmuar Elgitin, Klea ka shkruar si mbishkrim: “Dashuria ime e përhershme”.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas