ShowBiz

Klea Huta bëhet nuse!
               Publikuar në : 14:13 - 01/06/18 |
mapo.al

Është një nga moderatoret shqiptare më të pëlqyera të momentit dhe vetëm pak kohë më parë ka publikuar klipin e saj më të ri “Bla Bla Bla”.


Por mbrëmjen e së enjtes bukuroshen Klea Huta e pamë si asnjëherë më parë me fustan të bardhë. Ajo ka qenë një nga personazhet vip që ka sfiluar në eventin e Class nga Alketa Vejsiu.

Sesi mund të dukej Klea me fustan të bardhë duket se tashmë e përfytyruam. Prej disa kohësh ajo është në një lidhje dashurie me kantautorin Elgit Doda.

<
>
k4_1527844437-8860014 k2_1527844438-1829665 k3_1527844438-3395021 k1_1527844437-1078410 qwqwqwqwqwqwqq_1527844486-945969

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas