Media

Kjo vogëlushe është sot një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri

Vajza e bukur në foton e mësipërme është moderatorjashumë e njohur Jonida Shehu.


“Duke u rritur përditë. Këtu 1 vjeç, sot kanë kaluar 35. Gëzuar ditëlindjen vajzë e vogël,” – shkruan moderatorja në foton e publikuar duke zbuluar kështu dhe ditëlindjen e saj.

Jonida Shehu ka braktisur ekranin që prej largimit të saj nga televizioni Top Channel, mirëpo jo prezantimin.  Moderatorja shqiptare ka prezantuar për disa netë me rradhë, eventin e bukurisë “Miss Shqipëria 2018”, ku mbrëmjen e djeshme ishte bukuroshja Alba Bajrami që fitoi kurorën.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas