Kryesore

Kjo shenjë e horoskopit shkon me…


               Publikuar në : 07:49 - 14/11/18 |
mapo.al

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.


Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.

Së fundmi astrologët kanë përcaktuar se personat që i përkasin shenjës së Virgjëreshës shkojnë në mënyrë perfekte me Bricjapin.

Të dyja shenjat kanë tendencën të ndajnë shumë të përbashkëta.

Të dy janë inteligjentë dhe punojnë fort por më e rëndësishmja, të dyja shenjat shohin njëra-tjetrën në sy për çdo situatë në marrëdhënien e tyre.

Kombinimi i gabuar do të të ishte me Shigjetarin sepse Virgjëresha kërkon stabilitet dhe Shigjetari nuk ja ofron./noa.al/


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas