Kryesore

Kjo shenjë e horoskopit e arrin çdo gjë që i përkushtohet…
               Publikuar në : 08:28 - 24/09/18 |
mapo.al

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre që i bëjnë të veçanta. Këtë herë ne jemi ndalur te Bricjapi, ku astrologët shprehen:


BRICJAPI

Serioz, mendimtar, ambicioz, synon suksesin në moshën e shtyrë. Është këmbëngulës, ka vullnet të madh, i mençur, shpirtëror, i pasigurt, por materialist dhe egoist.

Arrin çdo gjë që i përkushtohet. Nuk kërkon mirënjohje për veten. Kontrollon ndjenjat./noa.al


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas