ShowBiz

Kjo politikane “djeg rrjetin” me fotot nudo


               Publikuar në : 13:47 - 03/04/18 |
mapo.al

Nikita Klæstrup, politikane daneze, është vetëm 23-vjeç dhe merret me gjithçka…


Përveç politikës, në të njëjtën kohë është modele dhe pjesëmarrëse në një realit show, dhe deri në vitin 2015 ishte konservatore.

Atëherë, ajo bëri një kthesë të mprehtë në karrierën e saj politike dhe u bë liberale.

Në llogarinë në Instagram të politikanes publikohen shpesh foto provokuese.

<
>
auto_5255hh1522696191 auto_11522696236 auto_21522696238 auto_31522696240 auto_41522696242 auto_politikane-dabneze61522696080 auto_politikanedaneze5_11522696084 auto_politikane-daneze1522696078 auto_politikane-daneze11522696080 auto_politikane-daneze41522696083 auto_politikanedaneze51522696084 auto_politikane-daneze-71522696085 auto_politikne-daneze21522696086 auto_Screenshot_11522696151 auto_Screenshot_21522696153 auto_Screenshot_31522696155

 


Etiketa: , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas