Sport

Kjo s’duhet humbur: Cmendet Higuain, por komentatorët edhe më shumë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:43 - 15/05/16 |
mapo.al

higuainSulmuesi i Napolit realizoi një tregolësh në javën e fundit të kampionatit italian kundër Frozinones dhe ia kaloi milanistit Nordahl.


Ai ëhstë futbollisti që ka shënuar më shumë gola në një sezon të vetëm në Serinë A.


Telekronisti i  Sky Maurizio Compagnoni dhe komentuesi Daniele Adani nuk arritën të përmbaheshin më.

CLOSE
CLOSE
Pas