Auto

Kjo është një Mini- aventurë
               Publikuar në : 20:25 - 05/12/14 |
mapo.al

Ky është momenti kur një grup me pasagjerë të frustruar në një tram dalin jashtë për të zhvendosur një Mini, që kishte bllokuar dy tramë duke parkuar pranë shinave.


Ngjarja ndodhi në Angli.

Pasagjerët e dy tramëve mbetën të bllokuar për më shumë se 15 minuta.

Një grua e kishte parkuar makinën keq dhe nuk e pati problem që të vinte 20 minuta me vonesë.

Aty e priste një oficer policie, që i vendosi një gjobë, por edhe një turmë me njerëz, që nisën ta ironizojnë.

Gruaja u justifikua se nuk ishte nga ai qytet, prandaj kishte parkuar keq.

1 2 3 4 5 6 7KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas