Kryesore

Kjo do të mbetet femra me të pasmet më seksi në botë…


               Publikuar në : 17:54 - 17/07/18 |
mapo.al

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet bë të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.


Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot dhe videot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas