ShowBiz

Kishte hipur në jahtin e biznesmenit miliarder, modelja gjendet e vdekur në ishullin grek






               Publikuar në : 10:15 - 03/09/18 |
mapo.al

Një 20-vjeçare është gjetur e vdekur në një jaht luksoz të ankoruar pranë ishullit Kefalonia në Greqi.


Mediat greke shkruajnë se vajza ishte modele dhe mund të ketë qenë pjesë e ekuipazhit në jahtin e biznesmenit miliarder meksikan, Alberto Bailleres.

Sinead McNamara është gjetur pa shenja jete brenda një prej dhomave të jahtit.

Mediat e huaja shkruajnë se jahti ka qenë i ankoruar prej disa ditësh në bregun grek.

Shkaqet e ndarjes nga jeta të 20-vjeçares janë ende të paqarta, por policia greke ka nisur hetimet për vrasje.

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas