Kronika

Kishte 2 javë që kishte nërruar jetë… fqinjët gjejnë korçaren e vetmuar brenda shtëpisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:16 - 28/08/18 |
mapo.al

Një grua 63-vjeçare me iniciale N.P. është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Korçë.


Gruaja jetonte e vetmuar. Ishin fqinjët që kanë ndier mungesën e saj të gjatë dhe kanë lajmëruar Policinë.


Ç’ka u zbulua më pas ishte e trishtë: 63-vjeçarja kishte dy javë që kishte vdekur.


Policia ka nisur hetimet për të verifkuar si ka ndodhur vdekja; paraprakisht duket si vdekje e natyrshme.


Megjithatë, një grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas