Kronika, Kryesore

Kishte 2 javë që kishte nërruar jetë… fqinjët gjejnë korçaren e vetmuar brenda shtëpisë

Një grua 63-vjeçare me iniciale N.P. është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Korçë.


Gruaja jetonte e vetmuar. Ishin fqinjët që kanë ndier mungesën e saj të gjatë dhe kanë lajmëruar Policinë.

Ç’ka u zbulua më pas ishte e trishtë: 63-vjeçarja kishte dy javë që kishte vdekur.

Policia ka nisur hetimet për të verifkuar si ka ndodhur vdekja; paraprakisht duket si vdekje e natyrshme.

Megjithatë, një grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas