Kryesore, Politika

Kina bën bashkë Ruçin e Metën, Basha qëndron mënjanë

Kryeparlamentari Gramoz Ruci dhe Presidenti Ilir Meta janë fotografuar krah njeri-tjetrit në një aktivitet të organizuar këtë pasdite në Ambasadën kineze në Tiranë.

Basha u shfaq i distancuar nga dyshja Ruçi-Meta, ndërsa shihet në shoqërinë e bashkëshortes dhe ish-Presidentit Nishani.Basha dhe Ruçi nuk kanë qëndruar ne një ambient që nga sesioni i shkuar parlamentar, pasi shtatorin, opozita e nisi me bojkot.

<
>
WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.10 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.10-1 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.11 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.13 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.14

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas