Kryesore

Kina bën bashkë Ruçin e Metën, Basha qëndron mënjanë
               Publikuar në : 22:35 - 21/09/18 |
mapo.al

Kryeparlamentari Gramoz Ruci dhe Presidenti Ilir Meta janë fotografuar krah njeri-tjetrit në një aktivitet të organizuar këtë pasdite në Ambasadën kineze në Tiranë.


Basha u shfaq i distancuar nga dyshja Ruçi-Meta, ndërsa shihet në shoqërinë e bashkëshortes dhe ish-Presidentit Nishani.

Basha dhe Ruçi nuk kanë qëndruar ne një ambient që nga sesioni i shkuar parlamentar, pasi shtatorin, opozita e nisi me bojkot.

<
>
WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.10 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.10-1 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.11 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.13 WhatsApp-Image-2018-09-21-at-21.57.14

 

 

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas