Media

“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që kopjojnë Kim Kardashian


               Publikuar në : 22:32 - 10/05/18 |
mapo.al

“Kim-omania” është përhapur si virus në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm. Showbiz-i shqiptar tashmë nuk ka nevojë më për KIM K pasi i ka disa vjaza të ngjashme me të. Shpesh herë shohim lajme ku shkruhet se kjo këngëtare apo ish- banorja e Big Brother apo modelja e njohur ka ngjashmëri të frikshme më të famshmen KIM KARDASHIAN, apo mundohen ta kopjojnë. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u disktua për këto 5 vajza, të cilat janë disa prej tyre:


1.E para që mban titullin KIM K shqiptar është Fjolla Morina. Thuajse Copy-Paste dhe ngjashmëria është në nivele të frikshme.

2.Megi Pojani, gazetare dhe personazh mjaft i njohur në rrjete sociale dhe mund ta quajmë yll instagrami.

3.Shpesh herë Elvana Gjatën e komentojnë dhe e krahasojnë se do të kopjojë Kim K dhe fotoja që shohim më poshtë e tregon më mirë.

4.Nora Istrefi edhe këngëtarja e shumë HIT-eve është përfolur për ngjashmërinë apo mundimin e kopjimit të Kim Kardashian.

5.Mimoza Krasniqi ish-banore e Big Brother e njohur shumë nga publiku,sic e shihni dhe në foto ajo duket të jetë një alla KARDASHIAN.

<
>
1be796cc-5302-4730-b7b7-d6fd0393ce25 2ea5d716-d4f5-47e3-aa13-d44ff525649c a23230a9-7d85-4801-87d7-946e14b7f54d e0c52947-b76b-48d9-bc9b-d2d8b439442b e557ff62-2a6d-4e41-9268-1f5c8edf7229


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas