ShowBiz

Sa nxori Kimi fotot me b***hë, filluan reshjet e shiut…

Kim Kardashian ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale tejet provokative. Show girli-ja amerikane është duke punuar për një projekt, të cilin pohon se është tejet secret dhe nuk do të tregojë asgjë.


37-vjeçarja ishte shtrirë në shtrat e veshur vetëm me të mbathura dhe atlete, duke nxjerrë në pah të pasmet e famshme.

Mbetet të shihet në ditët në vazhdim se për çfarë projekti bëhet fjalë, se çfarë projekti mban në fshehur Kim.

<
>
kim1 kim2 kim3 kim4 kim5 kim6 kim7 kim8 kim9 kim-lajmi rudina-kishta

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas