Kryesore

Kim Kardashian tregon më shumë se ç’duhet


               Publikuar në : 20:33 - 18/08/18 |
mapo.al

Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç’duhet me veshjen fosforeshente seksi kur doli me miqtë për darkë.


37-vjeçarja tregoi ngjyrën e saj të errët të lëkurës në gjithë trupin, por në të njëjtën kohë zbuloi të brendshmet e saj të ndritshme të gjelbra dhe vijat e qarta të lëkurës nën fundin e saj të ngushtë.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas