Kryesore, ShowBiz

Kim Kardashian tregon më shumë se ç’duhet

Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç’duhet me veshjen fosforeshente seksi kur doli me miqtë për darkë.

37-vjeçarja tregoi ngjyrën e saj të errët të lëkurës në gjithë trupin, por në të njëjtën kohë zbuloi të brendshmet e saj të ndritshme të gjelbra dhe vijat e qarta të lëkurës nën fundin e saj të ngushtë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas