ShowBiz

Kim Kardashian stërvit të pasmet, ja sa e nxehtë duket ajo…

Pavarësisht fotove që kanë qarkulluar, ku Kim Kardashian nuk dukej shumë në formë, duket se ajo e ka marrë seriozisht këtë fakt dhe po bën ushtrime të shumta fizike.


Në fotografitë e shpërndara nga “Mail Online”, Kim shihet duke u ushtruar me trajnerin e saj.

E veshur me rroba të ngushta sportive dhe me gërsheta, ajo në shoqërinë e trajnerit të saj bën ushtrime shumë të vështira.

<
>
auto_kim11531482220 auto_kim31531482221 auto_kim41531482222 auto_kim51531482223 auto_kim61531482224 auto_kim71531482225 auto_kim81531482226 auto_kim91531482227 auto_kim101531482227 auto_kim111531482228 auto_kim121531482229 auto_kim131531482229 auto_kim141531482230 auto_kim151531482231 auto_kim161531482231 auto_kim171531482232
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas