ShowBiz

Kim Kardashian nxjerr për herë të parë foton me të tre fëmijët
               Publikuar në : 21:58 - 05/04/18 |
mapo.al

Kim Kardashian ka ndarë me fansat të parën foto të familjes së saj me pesë anëtarë tashmë.


Ylli i shfaqjeve Reality ka pozuar me burrin Kanye West, vajzat North dhe Chicago dhe të birin Saint në foton e shkrepur për Pashkë.

Kardashian ka shkruar në Facebook: “Nuk mendoj se e kuptoni vërtet sa e vështirë është të shkrepësh një foto të mirë familjare”. Ajo ka thënë që është shkrepur pak përpara se “të tre fëmijët të nisnin të qanin”. 37 –vjeçarja ka thënë se edhe ajo mendoi se po qante.

Ajo gjithashtu shkroi në Twitter se po mbante vajzën Chicago në një dorë e në tjetrën Saint që vetëm vraponte për të ikur.

 

<
>
0116-kim-kanye-west-tmz-e-news-6.png 091916-kim-kardashian-sheer-lead 1493298560520.PNG--balotelli___il_fisico_di_kim_kardashian_fa_schifo__ b1c2a683-7ae7-4c09-a6e4-5568b65e8d02 images


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas