ShowBiz

Kim Kardashian nuk ndalet, do ju lë pa frymë…


               Publikuar në : 14:08 - 27/06/18 |
mapo.al

Seksbomba e njohur Kim Kardashian tashmë shquhet për format trupore perfekte.


Ajo është aktive edhe në rrjete sociale, e cila publikon fotografi nga më të ndryshmet, shumë nga të cilat nuk lënë vend as për imagjinatë.

Nuk është hera e parë, kur Kim provokon nga pasqyra, madje në këtë të fundit duket tejet ‘përvëluese’, linjat e së cilës ju lënë pa mend.

Një fotografi si kjo ka filluar të pëlqehet dhe komentohet nga ndjekësit e shumtë, që ylli botëror ka.

Kardashian edhe pse është nënë e tre fëmijëve shquhet për fizikun e mrekullueshëm, që e kanë zili shumë femra të tjera.

WTP

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas