ShowBiz

Kim Kardashian nuk lë vend as për imagjinatë në paraqitjen e fundit


               Publikuar në : 16:35 - 15/05/18 |
mapo.al

Ylli botëror tenton gjithnjë të sigurojë vëmendje.


Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Kim Kardashian nuk heziton të shfaqet provokuese në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ditë më parë ka publikuar një fotografi teksa shfaqet me fëmijët të cilët i falënderon dhe ndjehet nëna më me fat në botë, duke mos lënë anash edhe urimin për të ëmën, që ka qenë shembull për të.

Ndërsa, tani ka vazhduar me publikimin imazheve të nxehta ku nuk janë të pakta nga ana e saj, madje Kim nuk heziton të dal krejtësisht e zhveshur.

Modelja, Kardashian mori vëmendje të madhe në festivalin “MET GALA” 2018, ndërkaq tema e kodit të veshjes ka qenë “Moda dhe Imagjinata Katolike”


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas