ShowBiz

Kim Kardashian, një vajzë e bukur edhe atëherë kur… nuk ishte kaq ‘e fryrë’

Kim Kardashian, një yll i vërtetë dhe në klasë të shtatë.

Ajo tashmë njihet për koleksionet e saj të produkteve të grimit e gjithashtu edhe për stilin e guximshëm që ka.Por, Kim duket se është përkujdesur gjithmonë për pamjen  e saj, madje edhe në shkollë fillore.

Ylli televiziv ka publikuar një fotografi ku shihet duke pozuar në një karrige, e veshur e me grim, ndërsa ka treguar se ajo në këtë kohë ishte në klasën e shtatë.

Kim gjithashtu tregon për fansat se buzëkuqi që ka vendosur ka qenë i preferuari i saj në atë kohë dhe se mendon të fillojë ta përdorë përsëri.

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas