ShowBiz

Kim Kardashian me këto foto “Djeg rrjetin”

               Publikuar në : 18:39 - 27/03/18 |
mapo.al

Kim Kardashian është femra e cila me linjat e saj trupore ka “tronditur” gjithnjë botën e showbizit.


Kjo e fundit përpos linjave trupore shumë herë tregon edhe bukurinë e saj e cila sigurisht është mjaft e dukshme.

Kim vazhdon të publikojë fotografi të njëpasnjëshme duke mos lënë anash asnjëherë rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar fotografi duke u grimuar në pasqyrë por që në fokus ka të pasmet e saj të formësuara.

Shumë herë Kim është akuzuar për ‘Photoshop’ ku së fundi kishte dështuar dhe ishte vërejtur qartë se sa shumë e përdorë atë. Sidoqoftë atë që e ka e ka, së fsheh dot.

<
>
image141-550x302 kim-s-euml-rish-nudo-tregon-t-euml-pasmet-bombastike-foto_hd Screenshot_2 kim-kardashian-butt-thailand-beach-bikin kk-white-bikin 1Kim-Kardashian-Bikini-Miami-072112-448x560 auto_kkkkkkk15221678631522167870

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas