ShowBiz

Kim Kardashian flet hapur një herë e përgjithmonë


               Publikuar në : 15:50 - 28/04/18 |
mapo.al

Epo Kim nuk flet kot!


Para pak ditësh lajmi që pushtoi mediat botërore ishte tradhtia e basketbollistit të njohur Tristan Thompson ndaj partneres së saj Khloe Kardashian.

Ky lajm u komentua shumë për faktin se Khloe ishte në ditët e fundit të shtatzënisë dhe si për ironi të fatit, një ditë pas publikimit të videove të tradhtisë, lindi.

Nëse do e falte apo jo Tristanin, ishte dilemë e madhe që nuk është zgjidhur ende, por lidhur me këtë çështje ka folur edhe motra e Khloe, Kim Kardashian.

“Nuk e di si ta përshkruaj tjetër këtë përveçse të them se është kaq e ngatërruar. Ne u përpoqëm gjithë kohës të mbështesim Khloe-in. Akoma atë po bëjmë. Nga ana tjetër ajo është e fortë dhe po bën më të mirën e mundshme. Situata është shumë e trishtë gjithsesi.”- u shpreh Kim e cila ishte e ftuar te Ellen Show.

Por Kim Kardashian u tregua shumë e zgjuar pasi nuk u tregua shumë e kujdesshme me këtë çështje delikate dhe nuk tha ndonjë gjë që nuk duhej për Tristan.

“Kam vendosur një rregull të tillë që me vëllain tim. Nëse në mes të gjithë kësaj përfshihet një bebe, unë nuk do flas. Do ta marr me qetësi dhe s’do flas edhe aq keq (për prindërit). Nuk dua të them diçka negative për ta, sepse e di që do vijë një ditë që True do ta shohë këtë. E ke parasysh, është lëmsh!”- përfundoi Kim.

<
>
Kim Kardashian enjoyed her summer vacation with baby Saint and North West as they all play in the sand together at Casa Aramara in Punta Mita Mexico North was joined by her baby brother for his first tropical trip in the water together as a family. Kim was having fun on the ground with the baby as she and her daughter spent some quality time together all in their summer swimwear. Mandetory mention of "Casa Aramara in Punta Mita Mexico"

Ref: SPL1336080 180816
Picture by: Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
[email protected]

auto_kim-21524915685 auto_khloe1524915684 auto_kim-21524915685 (1) Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 Kim-Kardashian-Wearing-Swimsuit kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1 rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 Kim-Kardashian-Bikini-Pictures 4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090 Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1 kim-kardashian-pour-un-shooting-968763_w767h767c1cx451cy296 kim-kardashian-bikini-69cb87ab-70bd-4957-b6de-23e8ce3439b6 Kim Kardashian enjoyed her summer vacation with baby Saint and North West as they all play in the sand together at at Casa Aramara in Punta Mita Mexico 3F8FA33600000578-0-Here_come_the_girls_Kim_Kardashian_busts_out_of_her_skimpy_bikin-a-22_1493046439387 Kim-Kardashian-647751 Kim Kardashian rocking a Dior 2-piece Bikini walks on the beach enjoying her all girls Mexico Vacation at Casa Aramara in Puna Mita hbz-kim-kardashian-index-1523292766 Kim-Kardashian-Bikini-Picture Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby The Kardashian celebrates Kim's birthday at Carousel Restaurant in LA Kim-Kardashian-wore-black-bikini 3F8FA33600000578-0-Here_come_the_girls_Kim_Kardashian_busts_out_of_her_skimpy_bikin-a-22_1493046439387 EXCLUSIVE: Amber Rose Shows Off Her Smoking Bikini Body In Miami (NO GERMANY, NO UK) kim-kardashian-photoshop-fail kim-kardashian-butt-thailand-beach-bikin 1Kim-Kardashian-Bikini-Miami-072112-448x560 square-1444641135-kim-kardashian-mario-dedivanovic-make-up-masterclass-new-york-january-2015 auto_kim-kardashian-breakfast-ft-blog0917_1516991692-50497421516992248 auto_kim_Kardashian1520969828 kimkardashian12_1388142246 Kim-Kardashian-with-Stephanie_-Hot-in-Bikini-on-the-beach--in-Malibu-01 kim-kardashian-sexy-coi-tacchi-nel-deserto rs_600x600-160307043620-600.kim-kardashian-naked-full-frontal-selfie-when-you-have-nothing-to-wear.3716 **EXCLUSIVE** KIM KRAZY! Myla Sinanaj, Kris Humphries&#039; ex-girlfriend, has under gone body and teeth surgery to look like Kim Kardashian auto_Kim_Kardashian_21510779406 452CFD1800000578-4964118-We_ll_take_three_of_those_Kim_Kardashian_flaunts_her_legs_in_hot-m-37_1507584746759-Copy auto_Kim_Kardashian_te_pasmet191507490423 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet211507490417 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet201507490419 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet161507490431 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet141507490436 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet151507490434 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet111507490441 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet91507490445 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet91507490445 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet71507490448 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet51507490451 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet31507490454 auto_Kim_Kardashian_te_pasmet11507490416 kim-kardashian-gq auto_Anastasiya-Kvitko-The-Russian-Kim-Kardashian1500230071 1504719294_Kim-Kardashian-Nude Kim-Kardashian-Kim-Kardashian-sex-tape-Kim-Kardashian-sex auto_Kim_Kardashian_sezy_pa_sutjena91500667048 auto_Kim_Kardashian_dhe_Kanye_west1503784350 auto_Kim_Kardashian_pa_sutjena1501693278 PAY-MAIN-NAP_MDG_260417KIMKARDASHIAN_1805KIMKARDASHIANJPG Anastasiya-Kvitko-The-Russian-Kim-Kardashian PAY-Kim-Kardashian-on-honeymoon-in-Mexico auto_3CAD287200000578-4173938-Wet_and_wild_Kim_Kardashian_squeals_with_shock_as_she_attempts_t-a-123_1485820798557-9-735x4001497803348


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas