ShowBizz

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 14/06/18 |
mapo.al

Super ylli Kim Kardashian e ka dëshmuar, se është femra më seksi në botë.


Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon dhe padyshim që këtë fizik të mrekullueshëm e shfaq edhe në rrjete sociale.


Nëse shikoni profilin e saj në Instagram, Kardashian thjesht ju befason me fotografitë e jashtëzakonshme që publikon.


Ajo nuk heziton të shfaqet edhe komplet zhveshur.


Në foton e fundit që ka publikuar para pak çastesh, modelja duket e parezistueshme, pasi vë në pah të pasmet bombastike.

Kim Kardashian mund të thuhet se renditet tek modelet më të lakmuara në botë edhe pse tanimë është nënë e tre fëmijëve.

Image

 


Etiketa: , , ,

Pas