ShowBiz

Kim Kardashian e “djeg” sërish…


               Publikuar në : 13:08 - 26/04/18 |
mapo.al

Padyshim që Kim Kardashian është femra më seksi në botë. Dhe kjo shihet dukshëm nga linjat tejet seksi që i ka. Gjoks bombastik dhe të pasme gjigante, secila femër do t’i dëshironte. Por Kim nuk heziton që të vë në pah asetet e saj.


InstaStory, e rrjetit social Instagram është pjesa ku ajo është shumë aktive. Kim ka publikuar fotografi krejtësisht nudo.

<
>
1311490 1311491 (1) 1311491 1311492 1311493 1311495 1311497 1311498 1311499 1311500 1311501 1311502 1311506 1311508 1311510 auto_kim-3_1524659380-3513470_11524662024 kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1 kim-kardashian-pour-un-shooting-968763_w767h767c1cx451cy296 kim-kardashian-tequila-2 Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214

 


Etiketa: , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas