ShowBiz

Kim Kardashain për pastrimin e trupit, ja si humbi 2.3 kilogramë për katër ditë


               Publikuar në : 12:28 - 21/04/18 |
mapo.al

Kim Kardashian ka vendosur që të ndjekë një regjim 10 ditor për pastrimin e trupit dhe vetëm pas katër ditësh ajo ka filluar të ndjejë ndryshimin. Në rrjete sociale ajo ka shkruar se mjaftuan katër ditë për të humbur rreth 2.3 kilogramë. Të gjithë këtë sakrficë dhe regjim Kim po e ndjek për t’u dukur sa më në formë për ‘Met Gala’ që do të zhvillohet muajin pasardhës.


Duke qenë se ajo ndihet shumë e motivuar për të vazhduar trajtimin e pastrimit të trupit, ditët e ardhshme pritet të jenë shumë më të vështira për të. Për 3 ditë me radhë asaj do i duhet të pijë vetëm lëngje dhe kjo do të jetë një sakrificë shumë e madhe. Kim ka treguar se pasi kishte filluar të kujdesej për trupin e saj, njëkohësisht konsumonte dhe shumë gjëra të ëmbla që nuk ndikonin mirë në shëndet dhe për këtë arsye vendosi të hiqte dorë nga sheqeri dhe të ushqehej në mënyrë të shëndetshme.

Kujdesin për ushqimin ajo e shoqëron dhe me një stërvitje intensive dhe tani përveç kilogramëve Kim ka hequr qafe edhe celulitin në të gjitha pjesët e trupit.

<
>
Kim Kardashian enjoyed her summer vacation with baby Saint and North West as they all play in the sand together at Casa Aramara in Punta Mita Mexico North was joined by her baby brother for his first tropical trip in the water together as a family. Kim was having fun on the ground with the baby as she and her daughter spent some quality time together all in their summer swimwear. Mandetory mention of "Casa Aramara in Punta Mita Mexico"

Ref: SPL1336080 180816
Picture by: Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
[email protected]

rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby kim-kardashian-pour-un-shooting-968763_w767h767c1cx451cy296 Kim-Kardashian-Bikini-Pictures Kim-Kardashian-647751 3F8FA33600000578-0-Here_come_the_girls_Kim_Kardashian_busts_out_of_her_skimpy_bikin-a-22_1493046439387 Kim-Kardashian-Bikini-Picture Kim Kardashian rocking a Dior 2-piece Bikini walks on the beach enjoying her all girls Mexico Vacation at Casa Aramara in Puna Mita Kim Kardashian enjoyed her summer vacation with baby Saint and North West as they all play in the sand together at at Casa Aramara in Punta Mita Mexico kim-kardashian-bikini-69cb87ab-70bd-4957-b6de-23e8ce3439b6 1493298560520.PNG--balotelli___il_fisico_di_kim_kardashian_fa_schifo__ EXCLUSIVE: Kim Kardashian in bikini pictured on the beach in Miami 091916-kim-kardashian-sheer-lead Kim-Kardashian-wore-black-bikini kim-kardashian-butt-thailand-beach-bikin rs_634x1024-131220074836-634.Kim-Kardashian-White-Bikini-Beach-Body.jl.122013 kim-kardashian-shows-off-butt-thailand-phtotoshoot__oPt kim-kardashian-mario-dedivanovic-instagram__oPt auto_Mario_Dedivanovic_Kim_Kardashian1522334871 kim-kardashian-sexy-coi-tacchi-nel-deserto kimkardashian12_1388142246 auto_Kim_Kardashian_21510779406 **EXCLUSIVE** KIM KRAZY! Myla Sinanaj, Kris Humphries&#039; ex-girlfriend, has under gone body and teeth surgery to look like Kim Kardashian Screenshot_38-6 kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas