ShowBiz

Kim-it i duheshin 6 veta për tu bërë gati për ‘Met Gala’


               Publikuar në : 19:13 - 17/05/18 |
mapo.al

Në website-in e saj Kim Kardashian ka shpërndarë foto prapa skenave të përgatitjes për “Met Gala”- duke zbuluar se i duheshin një skuadër prej 6 vetash për ta bërë gati.


37 vjeçarja, e cila veshi një fustan të koleksionit të vjetër Versace, listoi ndihmën e parukierit të saj Chris Appleton, grimierit Mario Dedivanovic, dhe skuadra e ardhur nga “Versace” për t’i qepur fustanin gold tepër të ngushtë rreth linjave të saj.

Fotot gjatë bërjes gati i shoqëroi me mbishkrimin – “Met Gala” është gjithnjë një nga eventet e mia të preferuara për të marrë pjesë. Kërkon shum kohë por gjithnjë ja vlen!

<
>
32780583_1742704719150316_2042731835191984128_n 32736239_1742704755816979_8312257487365472256_n 32640609_1742704852483636_968672776317566976_n 31590014_1742704785816976_1281654559369854976_n


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas