ShowBiz

Kim dhe Kylie me forma identike!
               Publikuar në : 12:53 - 12/06/18 |
mapo.al

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë të bekuara me asetet e tyre mahnitëse. Dy motrat e famshme kanë vërtetuar këtë të hënë se kanë forma identike teksa janë fotografuar në Cabasas. Yjet e reality show, të veshura me streçe, dukeshin si të klonuara ndërkohë që kanë shijuar një ditë së bashku në Kaliforni.


<
>
4D261F8D00000578-5833637-image-a-66_1528786743958 4D262AE100000578-5833637-image-a-49_1528786119482 4D262AFD00000578-5833637-Happy_gals_The_two_seemed_to_be_full_of_beans_as_they_looked_to_-a-2_1528789359770 4D262B3E00000578-5833637-image-m-54_1528786165605 4D262B6E00000578-5833637-image-a-21_1528784477051 4D262B0100000578-5833637-image-a-45_1528786083216 4D262BB400000578-5833637-image-a-25_1528785286708 4D262C9A00000578-5833637-image-a-17_1528783484264 4D262CA000000578-0-image-a-1_1528783229690 4D262CD500000578-5833637-image-m-20_1528784335589 4D262D4C00000578-5833637-Days_end_The_ladies_got_into_their_luxury_SUV_to_leave-a-1_1528789359715 4D262D0000000578-5833637-image-a-59_1528786401398 4D262D3000000578-5833637-image-m-57_1528786262061 4D262D4000000578-5833637-Curves_ahead_Kim_showed_off_her_curves_in_the_skintight_ensemble-a-3_1528789359800 4D262D9800000578-5833637-Another_outfit_Kim_was_then_spotted_in_a_shiny_white_boots_and_s-a-6_1528789359907 4D262DB400000578-5833637-image-a-48_1528786108459 4D262DB800000578-5833637-image-m-39_1528785634421 4D262DC000000578-5833637-image-a-41_1528785656517 4D2625D900000578-5833637-image-a-42_1528785742875 4D2627D500000578-5833637-image-m-56_1528786185392 4D2627DD00000578-5833637-Bag_lady_Kylie_accessorized_the_athletic_ensemble_with_a_light_b-a-5_1528789359901 4D26293F00000578-5833637-image-a-24_1528785274827 4D26208500000578-5833637-image-m-70_1528786936711 4D26259500000578-5833637-image-a-22_1528785256570 4D26268500000578-5833637-image-a-46_1528786086499 4D26282900000578-5833637-image-a-19_1528784326114 4D26287900000578-5833637-image-a-33_1528785331678


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas