Kronika

“Këtu nuk jemi në Kabul, por në Durrës”/ Nuk i liroi vendin që të nxirrte makinën, përleshen fqinjët


               Publikuar në : 17:36 - 30/08/18 |
mapo.al

Ngjarja ka ndodhur në Durrës, ku dy fqinjë janë përleshur me njëri-tjetrin dhe shkak për këtë është bërë një vend parkimi. Në pamjet e publikuara më poshtë do të shihni se si makina është dëmtuar si pasojë e konfliktit.


“Përshëndetje JOQ! Këtu nuk jemi në Kabul, por në Durrës.

2 qytetarë që banojnë në të njëjtin pallat janë zënë për një vend parkimi, më saktë për daljen nga parkimi. Makina që shikoni në video kishte bllokuar daljen e makinës tjetër, gruaja shkon tek shtëpia e komshiut për t’i kërkuar që ta largojë makinën sepse i duhej të kalonte, por komshinjtë e kishin masakruar duke e rrahur.
Pas kësaj, familjarët e gruas i kanë bërë këtë masakrim kabulesk makinës mbrëmë.
Po na e shpifin këtë vend dita-ditës!”- ka shkruar një qytetar për JOQ.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas