Kryesore

Këto vajza e kanë bërë ‘zjarr’ Instagramit me asetet e tyre…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:36 - 20/11/18 |
mapo.al

Rrjetet sociale janë bërë një vitrinë e paparë për VIP-at të cilët reklamojnë aty gjithçka, por sidomos femrat e bukura dhe të famshme që sgfaqin pa fund aty format. Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky, është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen?


Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 21 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit fotografik, ndërsa ndryshimi i vetëm; numri i ndjekësve.


Megjithatë, modelet seksi shumë pak i ndan nga njera-tjetra, ndërkohë lufta për famë dhe klikime në rrjet është gjithmonë pa fund dhe sa vjen edhe ashpërsohet mes tyre.<
>
od Anna-Herrin Ashley-Sky Beatriz-Fernandez Caroline-Kelley Charlie-Austin Cindy-Mello Devin-Brugman Elizabeth-Sawatzky Elizabeth-Turner Emily-Ratajkowski Erika-Wheaton Galinka-Mirgaeva Gemma-Vence Jessica-Raemy jocelynchew Julia-Evans madiedwards Mathild-Tantot Melody-Le od Raven-Lyn Sarah-Stephens
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas