KMR

Këto rroba duhet t’i shmangni me patjetër kur udhëtoni me avion


               Publikuar në : 20:02 - 23/04/18 |
mapo.al

Udhëtimet janë një eksperiencë shumë e bukur për të gjithë ne, pasi në çdo vend të ri që shkojmë zbulojmë diçka të re. Pra udhëtimet na pasurojnë.


Kur nisemi për një udhëtim, mundohemi gjithmonë që të marrim rrobat më interesante në mënyrë që të dukemi sa më bukur kur të realizojmë fotot.

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe dhe mirë bëni. Ajo çfarë do t’ju këshillojmë ne sot është të visheni me rroba sa më komode kur udhëtoni në avion.

Kjo është pak por shumë e rëndësishmë.

Në fotot e mëposhtme, mund të gjeni disa këshilla se çfarë duhet veshur në avion, dhe çfarë duhet të shmangni me patjetër, që të mos keni vonesa apo kontrolle të tepërta në aeroporte.

1. Mos vishni bluza me mesazhe ofenduese

Image

2. Mos vishni rroba të ngushta

Image

3. Mos e komplikoni veshjen tuaj

Image

4. Mos vishni bluza me perla

Image

5. Mbani gjithmonë me vete një pulovër

Image

6. Mos vishni asnjëherë taka

Image

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas