ShowBiz

Këto pamje të Drake që përfshihet në një ‘luftë’ me grushta po bëjnë xhiron e rrjetit
               Publikuar në : 21:53 - 23/08/18 |
mapo.al

Një video e publikuar nga TMZ ka shokuar të gjithë rrjetin. Në video dallohet ish i dashuri i Kourtney Kardashian teksa kapet me grushta me punonjësin e një club-i në Los Angeles. Duket se punonjësi i club-it ka shoqëruar grupin shoqëror të Drake, në të cilin ishte dhe Younes Bendjima, drejt parkingut. Diçka që punonjësi ka thënë ka acaruar së tepërmi grupin e Drake dhe Bendijma ka qenë ai që është përfshirë në një ‘luftë’ me grushta, teksa Drake dhe të tjerët që shoqëroheshin me të vëzhgonin skenën. Ngjarja thuhet se ka ndodhur disa muaj më parë por vetëm tani është lançuar nga TMZ.Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas