Teknologji

Këto kombinime sekrete në tastierë do t’ju mahnisin


               Publikuar në : 18:16 - 04/07/18 |
mapo.al

A keni menduar ndonjëherë sa shumë sekrete janë të fshehura brenda kompjuterit tuaj?


Qysh 20 vite më parë, kompjuterët kanë pasur kapacitet prej 320 megabajt.

Tani, për Windoës dhe OS X në tastierë mund të gjeni truqe për të cilat as nuk e keni menduar ndonjëherë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas