Kryesore

Këto janë shenjat më të pavendosura të horoskopit


               Publikuar në : 08:09 - 18/07/18 |
mapo.al

Kur fillojmë një marrëdhënie dhe mendojmë se është e duhura, është normale që ne të imagjinojmë një të ardhme së bashku. Megjithëse ideja e formimit të një familjeje na bën shumë të ngazëllyer, për disa fjalë angazhimi na bën t’ia mbathim.


Për këtë arsye, nuk është për t’u habitur që angazhimi është një nga qëllimet kryesore të partnerit, ndërsa për të tjerët kjo fjalë është e ndaluar, sepse shkakton terror.

Pra, sot ne do të ju tregojmë se cilat janë tre shenjat e zodiakut që i frikësohen angazhimit.

Binjakët

Binjakët zakonisht kanë një bukuri natyrore dhe është konsideruar si një nga shenjat më tërheqëse të zodiakut, por duke qenë me një partner shkakton një konflikt të brendshëm dhe kjo ju bën të keni fobi angazhimet.

Akrepi

Ata që kanë lindur në këtë shenjë priren të mendojnë se situata fillon të bëhet serioze, fillojnë të dyshojë nëse ai do të jetë personi i duhur, kjo bën të përballen me frikën dhe preferojnë të ikin.

Peshqit

Është një nga shenjat më emocionale dhe shpirtërore, por është gjithashtu një nga ato që më së shumti i frikësohen angazhimeve. Pse? Sepse mbështet ngarkimin emocional dhe atë të personit tjetër në të, kjo e bën shumë të vështirë për Peshqit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas