Humor

Këto foto fejesash do ju shkrijnë së qeshuri
               Publikuar në : 14:20 - 27/11/17 |
mapo.al

Fotot e fejesës janë të rëndësishme për një çift.


Të shumtë janë ata që përzgjedhin fotografin dhe vendin e duhur për të realizuar fotot.

Por këto çifte nuk duken shumë të shqetësuar.

Ky koleksion me foto fejesash do ju shkrijë së qeshuri.loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas