Humor

Këto 20 foto janë shkrepur disa sekonda “katastrofave”


               Publikuar në : 08:19 - 04/11/17 |
mapo.al

Puna e fotografit profesionalist është më vështira pasi fotoja nuk duhet të përcjellë imazh, por ndjenjë.


E megjithatë në galerinë që do sjellim më poshtë do kuptoni që jo gjithmonë fotot më të mira bëhen nga profesionistët.

Nuk janë foto të ndonjë cilësie të lartë apo të ndonjë historie, por këto foto janë kapur në momentin e duhur, disa sekonda para se “katastrofa” të ndodhë.

Shpesh bëjmë shaka me rrethin tonë shoqëror e familjar, por thuajse asnjëherë nuk arrijmë të kapim momentin ideal në foto. Keni hedhur ndonjë shok nga karrigia, por i keni bërë dot foto në momentin e tij në ajër para se të binte në dysheme?!

Jeni rrëzuar por të gjithë kanë qeshur me ju dhe askush se ka pasur mendjen t’iu bëjë foto? Epo, këto foto janë vërtet epike, sepse kapin çastet më të pabesueshme.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas