ShowBiz

Këtë bukuroshe dikur e kishte të dashur trajneri i Shqipërisë


               Publikuar në : 19:07 - 11/09/18 |
mapo.al

Në Itali e njohin si ish-të dashurën e Antonio Cassanos, por edhe të trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Cristian Panucci.
Rosaria Cannavos gjithmonë i kanë pëlqyer lidhjet me futbollistët, por në fund u martua me një biznesmen.


Është një nga femrat më tërheqëse përtej Adriatikut dhe vazhdon të ketë të njëjtin shkëlqim, si dikur.

Fotot e postuara prej saj në rrjetet sociale tregojnë se ka mësuar shumë nga sportistët për të mbajtur trupin në formë.

<
>
r1_1536684544-2581410 r2_1536684544-8719064 r3_1536684544-2157877 r4_1536684543-2038089 r5_1536684544-2887066 r6_1536684544-8662432 r7_1536684544-1067764 r8_1536684544-6196153 rrr_1536684795-646062 rrrr_1536684795-2701613

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas