ShowBiz

Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin

Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë.


Të shumtë kanë qenë ata që janë zgjuar në agim, kanë bërë fa;jen e radhës dhe kanë ngrënë mëngjesin, duke nisur agjërimin.

Por veç besimtarëve të thjeshtë, në këtë muaj të shenjtë janë bashkuar në agjërim edhe disa prej personazheve të njohur publikë.

Disa prej tyre, duke u uruar agjërim të lehtë, po i rendisim më poshtë:

 

<
>
Adrian-Gaxha Arta Bajrami Big Mama Gili Gold Ag Ledri Leonora Jakupi Lyrical Son Mc Kresha Shpat Kasapi Sidrit Bejleri Teuta Kurti
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas