KMR, Kryesore

Këta fëmijë të pasur i kanë zili edhe ‘mistrecët’ shqiptarë me lekë… ja si i kalojnë pushimet e verës

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla.

Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë së Madhe, shihen ata duke bërë shpendim marramendëse.Kur temperaturat ngritën ata drejtohen drejt pishinave ose në det me super-jahte.

Disa të tjerë tregojnë dashurinë e tyre për makina të shpejta dhe aivonë privatë, në një rast duke paraqitur një koleksion të tërë të super veturave luksoze.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas