ShowBiz

Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Iva Aliko zhvishet lakuriq
               Publikuar në : 21:13 - 18/05/18 |
mapo.al

Iva Aliko do të jetë e ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, për fotot e saj më të fundit të cilat duhet thënë janë tepër provokuese.


Iva shfaqet pa rroba dhe në formë.

Më poshtë disa fototgrafi të saj, e sigurt është që kështu nuk e keni parë ndonjeherë!

<
>
2c7a4caf-1628-4dc8-a904-e967e39e96d4-768x864 9e3d8771-efd0-474f-9151-844d4dfaa6a3 32857577_10157456016599196_6109833103046344704_n-1-450x300 32893583_10157456016609196_6264037577322397696_n 32893583_10157456016609196_6264037577322397696_n-1 c27a0a27-c33a-4b9a-9171-3993e00fed74-768x962


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas