Aktualitet

Këshilli Bashkiak Kukës: Ishim për protestë paqësore, dhuna nisi nga FNSH


               Publikuar në : 17:31 - 31/03/18 |
mapo.al

KUKES– Këshilli bashkiak i Kukësit, Hasit dhe Tropjës ka reguar përmes një deklaratë për protestën organizuar në ‘Rrugën e Kombit’ kundër taksës së vendosur në këtë aks rrugor. Sipas Këshillit Bashkiak, ata janë thirrur në një protestë paqësore, por aktet e dhunës filluan nga forcat e FNSH para orës së fillimit të protestës.Vijon… /balkanweb.com/Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Me vjen keq qe perdoret populli per manipulime politike. Une demokrat jam po kto gjera nuk i dua per popullin e thjesht se ne fund te fundit popull jam edhe une edhe shqiptar mbi te gjitha

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas