ShowBiz

Kërcim sensual para kamerës, Kejvina do t’ju lërë sonte pa gjumë


               Publikuar në : 22:39 - 15/05/18 |
mapo.al

Bukuroshja e ekranit, Kejvina Kthella, në pak kohë është bërë një prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar.


Postimet e saj seksi kanë çmendur rrjetin dhe tërheqin çdo herë vëmendjen e kujtdo. Kështu ka ndodhur edhe disa minuta më parë, kur velina ka publikuar në Instastoryn e saj një video ku bën një kërcim sensual.

Ajo performon përpara kamerës duke hapur këmbët dhe duke tundur vithet, duke ja hequr trurin kujtdo që e shikon.

 

<
>
-640-0-5afb3bd45a048 -640-0-5afb3bd627aee -640-0-5afb3bdb20125 -640-0-5afb3be1c8e04 -640-0-5afb3be018a2b -640-0-5afb3be9109e6


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas