ShowBiz

Këngëtarja Soni Malaj vjen plot dritë, rrezaton mirësi…

Këngëtarja Soni Malaj është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it përsa i përket look-ut të saj.

Ajo hedh herë pas here foto në  llogarinë e saj në Instagram ku merr dhe shumë komplimente nga ndjekësit.

Këngëtarja e hitit “Loca” , për momentin është në qytetin spanjoll të Barcelonës,.

Nuk dihet nëse është për pushime apo për  të xhiruar ndonjë projekt të radhës.

Në postimin e saj të fundit ajo ka publikuar foto ku shkruan:’e verdha është ngjyra e diellit’

Si gjithmonë këngëtarja shkëlqen si dielli.

Image

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas