fbpx

ShowBizz

Këngëtarja Soni Malaj vjen plot dritë, rrezaton mirësi…


               Publikuar në : 19:03 - 18/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja Soni Malaj është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it përsa i përket look-ut të saj.


Ajo hedh herë pas here foto në  llogarinë e saj në Instagram ku merr dhe shumë komplimente nga ndjekësit.Këngëtarja e hitit “Loca” , për momentin është në qytetin spanjoll të Barcelonës,.

Nuk dihet nëse është për pushime apo për  të xhiruar ndonjë projekt të radhës.

Në postimin e saj të fundit ajo ka publikuar foto ku shkruan:’e verdha është ngjyra e diellit’

Si gjithmonë këngëtarja shkëlqen si dielli.

Image

 

 


Etiketa: , , ,

Pas