ShowBiz

Këngëtarja shqiptare zbulon kuptimin special të dy tatuazheve të saj…
               Publikuar në : 14:39 - 28/05/18 |
mapo.al

Gjatë kohës që jetonte në Shqipëri, ishte më aktive në muzikë.


Ndërsa pas vendosjes në Amerikë, u distancua goxha nga tregu muzikor.

Megjithatë këngëtarja me postimet e fundit na zbuloi se po përgatitet të rikthehet duke na treguar se ndodhet shpesh në studio.

Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar Anxhelina Hadërgjonaj, na zbuloi një detaj mjaft interesant.

Në pjesën e pasme të kyçit të këmbëve, ajo ka tattoo dy diamantë.

Na tregon se secili prej tyre personifikon mami Albërien dhe motrën Agnesa.

Image

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas