ShowBiz

Këngëtarja shqiptare zbulon kuptimin special të dy tatuazheve të saj…

Gjatë kohës që jetonte në Shqipëri, ishte më aktive në muzikë.

Ndërsa pas vendosjes në Amerikë, u distancua goxha nga tregu muzikor.Megjithatë këngëtarja me postimet e fundit na zbuloi se po përgatitet të rikthehet duke na treguar se ndodhet shpesh në studio.

Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar Anxhelina Hadërgjonaj, na zbuloi një detaj mjaft interesant.

Në pjesën e pasme të kyçit të këmbëve, ajo ka tattoo dy diamantë.

Na tregon se secili prej tyre personifikon mami Albërien dhe motrën Agnesa.

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas